Jdi na obsah Jdi na menu
 


13. 10. 2009
CZ VCh. Bibi z Ročkova

Rodiče

 ICh.ChCZ.,SR.,A.H,.PL.

Cedric Draco Minor

 Norma z Bohyně lovu

 HD A, ED A, PZ I.cena

žlutý "Kauli"

 HD A, OVVR I.cena, Canisterapeut, V, černá "Alma"

Nar.: 27.6.2001
Chovatel: Eva Polesná
Majitel: Petr Novák
DKK: 0/1
Výstavy: Vždy VÝBORNÁ, pouze jednou VD,V1, V2, 3x BOB veteran
Agility: splněno LA1, zatím 2x velmi dobrý a 2x výborný v LA2
CZ Veteran Champion

Obrazek

OVVR: I. cena, 232 bodů
Druhý vícemistr ČR retrieverů 2006 v agility
1.vícemistr ČR mládeže 2008 v agility

 

Neoficiální přezkoušení ZOP : prospěl výborně - 94 b.
2005 Chovná fena podle RK CZ

 

Obrazek

Jaká Beruška je?

Bibinka alias Beruška (nebo taky potvůrka a briketa) se narodila 27.6.2001 v Praze u paní Polestné. Měli jsme jediné šťěstí, že jsme i bez jakýchkoliv zkušeností "kápli" na dobrého chovatele. Mohli jsme padnou do rukou nějakému množiteli, ale takto jsme měli více štěstí než rozumu.

Když Beruška dospěla do věku 4 měsíců, měli jsme místo poslušného sladkého štěňátka, hyperaktivního puberťáka a žádné splynutí duší, jako je to vidět v těch krásných amerických filmech se opravdu nekonalo. Místo toho pejsek zkoušel, kdo bude v té naší smečce výš..
 

Obrazek

A tak jsme začaly (panička a psík) chodit na cvičiště... Nejdříve to vypadalo silně beznadějně, ale usilovná práce se časem projevila a pejsek přestal být tim strašákem rodiny. Přece jenom mít doma nezvladatelného velkého psa, to opravdu nebylo to po čem jsme toužili.

Na cvičišti jsme se dostaly ke krásnému psímu sportu jménem agility.. Je vidět, že pro Bibinku tento sport je vše, její nadšení někdy nezná mezí a zůstat na startu je někdy nadpsí úkol.. Již to bude 6 let, co se mu věnujeme. Za tu dobu jsme objely mnoho závodů (mé díky patří v tomto směru hlavně tátovi a dědečkovi, kteří s mími záchvaty ranní nervozity mají velikananánskou trpělivost), které pro nás znamenaly hodně diskavlifikací, mnoho úspěchů, radosti, psích kamarádů, ale hlavně mnoho strávených dní s nejlepším přítelem na světě.