Jdi na obsah Jdi na menu
 


A další úspěchy...

 

Otevřené MR BCCCZ ve flyballu 8.8.10 - Brno 
 
Adrenalin Flyers: Echo (BRT), Meggie (BRT), Sindy (NO), Rori (BOC), Arty (BOC), Getyka (FOX) 
3. divize 
 
4. místo - dopolední Round Robin
3. místo - celkově odpolední Double Elimination
 
 
 
ME ve flyballu 4.-6.7.08 - Krásná louka - MB


Družstvo Adrenalin Flyers (Arčík (BOC), Lusy(LR), Gety(FOX), Cody(BOC), Amy(Vým.oh.), Sindy(NO))
1. místo v VI. divizi , čas - 21,20 s!!! - MISTŘI EVROPY

Lucie Nováková - nabíječ + kapitánMČR ve flyballu 9.9.07 - Krásná louka - MB


Družstvo Adrenalin Flyers (Arčík, Lusy, Gety, Jimm, Amy, Lucka)
5. místo v II. divizi , čas - 24,03 s!!!


CK SCHDM 2007 - Kroměříž


Lucie Nováková - II. kategorie - odbornost Kynologie - 1. místo 146 bodù (150 možných)Přezkoušení poslušnosti - MB - 12.11.06


Na tyto zkoušky jsme se s Bibinkou moc těšily. Nakonec to vypadalo, že bude muset jít táta, protože panička chytla týden předtím dost ošklivou angínu, ale přece.. Chápete...
Konečný výsledek - prospěl na výborně (94 bodù), byl super, ale samozřejmě mohl to být ještě lepší. Kdyby panička nepopošla při přivolání (- 1 bod) a nezapomněla na ruku, kterou ukazuje pejskovi, při odložení na startu v agility, (což zde být nesmí) (-5 bodù), mohlo to být ještě lepší. Hold po bitvě je každý generálem a my jsme rádi i za skvělých 94 bodù.
Nyní poctivě trénujeme obrany, abychom mohly na jaře na zkoušky další.


Mladá Boleslav - Junior Handling 10.9.2006


Ve výstavním areálu Krásná Louka se letos konal druhý ročník akce s názvem " Den mladého vystavovatele". My jsme se účastnily i prvního ročníku (1.místo), kde jsme byly přihlášeny na takz. dětskou výstavu (podle věku rozděleno do tří kategorií), kde je za úkol nejen správně předvést psa v kruhu, ale také vyplnit test a poznat danná plemena. Letos jsme se přihlásily na obě soutěže. Klasický Junior handling a Dětskou výstavu.
A jak jsme dopadly? Odnesly jsme si krásné třetí místo a mnoho dojmů, jelikož zároveň s touto akcí probího ve výstavním areálu i Mistrovství ČR v flyballu a my mohly vidět ty nejlepší z ČR v akci:)
Na závěr ještě nějaké domácí foto:)

9.-13.8.06 Celostátní kolo soutěže chovatelské dovednosti mládeže
-panička v odbornosti Kynologie


Celá soutěž se skládá z okresního kola, ze kterého se poté postupuje do kola celostátního, výherce postupuje do kola mezinárodního ( odbornost kynologie nepostupuje, jelikož ve světì do této soutěže není zařazena ). Soutěžící musí napsat odbornou práci z daného roku, která by měla být výhradně z vlastního pozorování. Práce je bodována max. 50 body. Další část soutěže je test, skládá se z 25 otázek ( v celostátním kole, v okresním z 30) a většinou je veterinárnì zamřen, poznávačka ( poznávání plemen plemen psù, uznaných i neuznaných ) 25 obrázků. V celostátním kole je jako další "disciplína" obhajoba písemné práce. Ta bývá nejtěžší.
Panička se v této soutěže účastnila celostátního kola již třikrát. Poprvé (v roce2004) , ještě za mladší kategorii, byla 4., po druhé (2005), již za starší kategorii, obsadila krásné 3. místo a letos v Hradci Králové tuto soutěž vyhrála:).


Na fotografii přebírá pohár od předsedy soutěže p. Němce.