Jdi na obsah Jdi na menu
 


2014

 

2014

29.-30.11. Kladno - Jahodová Bowle

  Chesie
Sobota: Agility /P. Pupík ?, D, Quali
Jumping/ D. Powell VD
A2/ P. Pupík 5. místo, V, čistě
Neděle: Jumping /P. Pupík DIS
Finále LA/ D. Powell 10. místo, VD
A2/ D. Powell 4. místo, V, čistě
  Meggie
Sobota: Agility / P. Pupík DIS
Jumping D. Powell 4. místo, V, čistě, Quali
A3/ D. Powell 4. místo, V, čistě
Neděle: Jumping/ P. Pupík 4. místo, V, čistě, Quali
Finále SA/ D. Powell 4. místo, V, čistě
A3/ P. Pupík 5. místo, V, 1 ch

 

4.-5.10. Koza Cup

 

Zdeněk Spolek /SOBOTA  Chesie
Jumping DIS
A2 DIS
Agility 15. místo, VD, 3,98 m/s
  Meggie
 Jumping 7. místo, V, 4,56 m/s
A3

DIS

Agility 8. místo, V, 4,59 m/s
Zdeněk Spolek /NEDĚLE  Chesie
Jumping 11. místo, VD, 4,3 m/s
A2 6. místo, BO
Agility DIS
  Meggie
 Jumping 11. místo, V, 5,17 m/s
A3

DIS

Agility DIS
Zdeněk Spolek  Chesie
Memoriál I. Patáková 4. místo, V, čistý běh, 4,89 m/s
  Meggie
 Memoriál I. Patákové DIS

 

14.9.2014 Mladá Boleslav Apple Cup

Jaroslava Podmolová  Chesie
Jumping 14.místo, VD, (18)
A2 DIS
Agility DIS
  Meggie
 Jumping 2. místo, clean run, V
A3

5. místo, VD

Agility DIS

 

14.8. 18. Cvikovské zkoušky

A. Boháčová  Chesie
A2 4. místo, V (1 odm)
  Meggie
 A3 2. místo, VD

 

2.8. Ústí nad Labem trojzkoušky

Katka Lerlová  Chesie
A2 DIS
A2 9. místo
A2 6. místo
  Meggie
 A3 2. místo, 1 ch, nej čas
A3

3. místo, 1 ch, nej čas

A3 DIS


Dobříš 3.QZ 21.-22.6.2014

Sobota  Chesie
Agility I./A. Mauer 24. místo (102), BO
Jumping I./ T. Glabazňa DIS
Agility II./P. Rybář neběžela
Neděle  
Agility III./ T. Glabazňa 41. (94), BO
Jumping II. / A. Mauer 51 (98), D
 Sobota Meggie
 Agility I. /T. Glabazňa DIS
Jumping I./ A. Mauer

DIS

Neděle  
Agility III./ T. Glabazňa 17. místo (56), V
Jumping II./ A. Mauer DIS

 

2.QZ Rainbow race - Frenštát pod Radhoštěm

 Sobota Meggie
 Agility I. /J. Máčková DIS
Jumping I./ J. van Eester

DIS

Jumping II. /P. Dostál 4. místo, čistý běh
Neděle  
Agility II./ J. van Eester DIS
Jumping II./ J. Máčková DIS

 

4.5. May Cup Mladá Boleslav

M. Glossová  Chesie
A2 23.místo (28 psů), D
Jumping 24 místo (47 psů), D
Agility DIS
  Meggie
 A3 DIS
Jumping

13.místo/31, V 1 ch

Agility 6. místo/20, V 1 ch

DogFriends I.QZ 26.-27.4. Děčín

Sobota  Chesie
Agility I./V. Herendy DIS
Jumping I./ V. Herendy 43./122, BO
A2 /M. Glossová 13.místo/34, V. čistý běh!!
Neděle  
Agility II./ T. Tráj DIS
Jumping II. T. Tráj 51./117 BO
 Sobota Meggie
 Agility I. /T. Tráj 18. /71, 1 ch, V
Jumping I./ T. tráj

18./71, 1 ch, V

Neděle  
Agility II./ V. Herendy 13./71, 1 ch, V
Jumping II./ V. Herendy 7. místo, čistý běh V

12.4. Hloubětínské Quatrozkoušky

Jozef Van Eester Meggie
 A3 5. místo, 1 ch, nejlepší čas S,M,L
A3

? místo, 1ch 1od, 2 čas S,M, L

 

8.3. Dvojzkoušky Hradec Králové

Katka Lerlová  Chesie
A2 12. místo, 21 tr.b.
A2 11. místo, 20 tr.b.
  Meggie
 A3 DIS
A3

DIS

 

2.3. Hradištko u Sadské

Alice Glocknerová  Chesie
A2 6. místo (23 psů)
Jumping 14 místo (44 psů)
Agility 24. místo (45 psů)
  Meggie
 A3 DIS
Jumping

DIS

Agility 1. místo, čistý běh, nejlepší čas

19.1. Dogfriends Ústí nad Labem

 

Alice Glocknerová  Chesie
A2 7 místo, 16 tr.b.
A2 10. místo, 15 tr.b.
  Meggie
 A3 DIS
A3

DIS